Seznam přihlášených

Počet přihlášených bajkerů: 197

St. č. Příjmení Jméno Jméno na řídítka Rok narození Město Cyklistický klub Bike (značka kola) Zaplaceno
51 Nyitraiová Anetta Anett 1990 Opava Norco
52 Vaněk Martin Martin 1974 Ostrava-Svinov Kona
53 Charvát Roman ronda 1964 Borohrádek Giant
54 Charvát Luboš Lelek 1956 Hradec Králové Merida
55 Němec Martin Martin 1981 Kopřivnice Specialized Camber
56 Očkovič Adam Adam 2000 Kopřivnice Ghost
57 Bůžek Martin ex!t 1987 Frýdek-Místek Kellys
58 Pachta David Dejdyn 1977 Bohumín Trek
59 Pachtová Kateřina Kačka 1978 Bohumín Specialized
60 Chrenko Martin MaChr 1978 Martin Author mystic
61 Čapka Michal Michal 1976 Kopřivnice Canyon
62 Gryžbon Daniel Daniel 1988 Baška Kona
63 Fabík Dalibor Dalibor 1979 Uherské Hradiště Specialized
64 Dedek Daniel Dan 1977 Pstruží Pivot
65 Zrunek Petr Peťa 1984 Zubří RB
66 Šoch Michal Michal 1978 Ostrava Quint 9G
67 Glumbík Jiří Glumba 1968 Ostrava MRX
68 Macháč Marek Machy 1973 Lubina Brose Bike FullDynamix
69 Tichý Pavel šlápek 1970 Prštice cykloklub Prštice Mondraker
70 Pokluda Jiří rockycz 1979 Ostravice BBCHŠ Pells
71 Bednář František František Bednář 1979 Zakřany Norkové Canyon
72 Cizner Aleš Winci 1975 Prštice Cykloklubprštice Mondraker
73 Baník Jakub Baník 1994 Hukvald Superior
74 Hrbas Jan Hanz 1981 Skřivany Liteville
75 Koutníček Josef Kótňa 1983 Ivančice Wangbike Giant Trance X
76 Ryšavý Lukáš Ušák 1990 Karviná RockRider
77 Szpernol Saša Saša 1989 Karviná Merida
78 Kolodzieyski Bohdan Booodi 1979 Likavka Rockmachine
79 Valentin Antonín Antonio 1969 Dobratice JK ANIMALS Canondale
80 Čempel Jiří Jura 1982 Ostrava Corratec
81 Šimon Jozef Šimpo 1988 Kopřivnice FU Kopřivnice Superior
82 Martinák Milan MM 1981 Břeclav Liteville
83 Neradil Pavel Pavel 1982 Bohumín Canyon
84 Vanhara Vojtech Vojta 1991 Frenštát pod Radhoštěm Qayron
85 Bazala Zdeněk Zdenda 1982 Břeclav BMC
86 Valkovec Miloš walec 1981 Trnava Rock Machine
87 Kolář Jiří Křovák 1976 Bohumín Specialized
88 Pavliska Michal Sádra 1984 Frýdek-Místek RB CRR 290
89 Mališ Martin suez 1983 Frenštát pod Radhoštěm Orbea
90 Jindřich Tomáš Fantomas 1990 Třinec Canyon
91 Švejda Martin Martin Švejda 1971 Brno Mondraker
92 Kubik Marek Mára 1977 Bohumín Ghost
93 Matouš Tomáš Tomas 1971 Praha Strom Trek Top Fuel
94 Hrabovský Petr Hraboš 1988 Žabeň No name
95 Lys Michal Pichloč 1989 Hodonovice Canyon
96 Tkoč Jakub Kotek 1981 Zděchov Zděchovský Krpál Vitus
97 Rydel Jiri Jirka 1988 Koprivnice Canyon
98 Schwarz Jindřich Jindra Schwarz 1984 Frýdlant nad Ostravicí Rockmachine
99 Procházka Jaroslav Jarda 1982 Nová Ves Ibis
100 Málek Roman Roman 1977 Nová Ves Ibis Ripley
101 Zabek Daniel Dan 1969 Ostrava Supermoucha
102 Buqa Jarmil Jarmil Buqa 1979 Ostrava Poruba RB Lukin
103 Novotny Jakub Jakub 1984 Bartosovice Merida
104 Klus Alan Cluseau 1976 Rychvald Ukrajina
105 Ferfecký David Starý 1977 S T
106 Vach Jiří Jiří 1997 Havířov Ghost
107 Páleš Jan Honza 1979 Frýdlant nad Ostravicí YT
108 Smida Martin smidík 1982 Liptovský Mikuláš VKL RockMachine Blizz
109 Brandštetr Marek MAREK 1977 Brno Smeteney ponk Brno Niner RIP 9
110 Strmiska Oto Ottto 1985 Ivančice Cube
111 Nikl Luboš Luba 1975 Svitavy Pepíci Trek
112 Nedoma Michal Trucík 1984 Svitavy Pepíci Kellys
113 Bubela Martin Bubák 1978 Svitavy Pepíci Superior
114 Ciprich Nikola Nik 1981 Palkovice Specialized
115 Navratil Jakub Kuba #73 1973 Ostrava Penguin's Ski Club Ostrava Specialized
116 Tomis Michal Michal CZE 1981 Ostrava Penguin's Ski Club Ostrava Trek
117 Machovský Ladislav Dálkař 1962 Holešov Holešov Praga 4x4
118 Beran Pavel Beris 1989 Ivančice Wanglbike Ghost
119 PAPEŽ Tomáš PAPI 1988 Ketkovice Wanglbike Ghoust
120 Koďousek Pavel KÓĎA 1979 Tišnov Mondraker
121 Černoch Jakub Jakub 1992 Petřvald Jádro Cube
122 Hýl Marek Marek 1993 Petřvald Jádro Specialized
123 Poštulka Michal Michal 1989 Kozmice PROFIFREZ Giant
124 Urban Miroslav Mirek 1989 Hlučín PROFIFREZ Stevens
125 Kvita Michal Kotva 1988 Nový Jičín PROFIFREZ Stevens
126 Bartusek Tomáš Bart 1981 Kozmice PROFIFREZ Stevens
127 Girášek Martin Giros 1968 Opava Mudraci Quint RS
128 Kubný Tomáš Pitbul 1972 Opava Novatop Canyon
129 Staněk Vladimír Vladimír 1988 Kopřivnice SUP
130 Janalík Radim Radim 1963 Klimkovice MT Klimkovice Specialized
131 Janalík Radim Radim 1990 Lugano MT Klimkovice Scott
132 Janalík Tomáš Tom 2002 Klimkovice MT Klimkovice Sintesi
133 Béna Radomír Radek 1961 Klimkovice MT Klimkovice Kellys
134 Stejskal Martin Marty 1971 Brno Canyon
135 Stejskal Jiří Jiřin 1972 Brno Canondale
136 Lošák Drahomír Drahoš 1956 Závišice Giant
137 Černoch Ondřej Ondřej 1989 Kopřivnice CK Frenštát SUP
138 Konečný Pavel Hekynen 1972 Český Těšín Cinelli
139 Janka Jiří Billíček 1975 Olomouc Rower
140 Kostka Pavel Pavel 1968 Nový Jičín MRX
141 Palacký Miloslav Miloš - 70 1954 Šenov u Nového Jičína Santa Cruz
142 Ebr Robert Robo 1973 Bystřice Cannondale
143 Kosík Aleš Mekánik 1970 Pardubice Specialized
144 Mohyla Daniel Dan 1994 Frýdek-Místek Canyon
145 Brumovský Jiří Brumča 1987 Brno Rock Machine
146 Hruška Pavel Paulino 1979 Obora Scott
147 Kostková Martina Tinka 1976 Klimkovice Ghost
148 Sedl Aleš Alik 1985 Frýdek-Místek Trek
149 Bačuvčík Radim Radim 1975 Zlín Merida
150 Gabčan Martin gaPPák 1979 Doloplazy Doloplazy OLE Merida
151 Navrátilová Martina Babča 1981 Velký Týnec Kundy RB
152 Hambálek Petr Hamboš 1960 Příbor Ghost
153 Moravec Pavel Prsho 1987 Kletné Superior
154 Pobořil Radek Ráfek 1988 Ostrava Cyklo B Intense
155 Jašek Jiří Jaša 1972 Kopřivnice Brose Bike Kross
156 Poddaný Vít Vejtek 1982 Skřivany Specialized
157 Žerdík Lukáš Muffin 1994 Nový Jičín Mondraker
158 Míček Roman Roman 1972 Frýdek-Místek Superior
159 Píš Patrik Paťo 1972 Banská Bystrica Giant
160 Pindur Ivan Váňa 1984 Frýdek-Místek CJ Rumiště Merida
161 Pošvec Zdeněk Zdenda 1970 Rudná u Prahy X Specialized
162 Šenkeřík Jiří Pipa 1970 Rybí Scott
163 Martinát Karel Karel 1953 Vrážné Leader fox MTB
164 Hon Marek Mára 1992 Nový Jičín Norco
165 Adamčík Zbyněk NieNia 1976 Petřvald CTM
166 Znamec Roman Roman 1976 Metylovice Merida
167 Kuzma Petr Petik 1981 Ostrava Canyon
168 Fizek Michal Drejer 1977 Třinec Giant
169 Podlipny Zdenek Zdenál 1977 Brušperk V&Z Merida
170 Vostál Vlastimil Vlastičák 1982 Silůvky V&Z PELLS
171 Procházka Jiří Jirka 1989 Ostrava Scott
172 Mayer Zbyněk Zbyněk 1967 Brno Genesis
173 Veselý Honza Honza V. 1974 Praha KPC Praha Rockrider
174 Kubečka Tomáš Tom 1972 Paskov RB Bandit
175 Kočí David David 1969 Hošťálkovice Sintesi Flu:
176 Kočí Vítězslav Víťa 1999 Hošťálkovice Sintesi
177 Říbek Miroslav Miras 1992 Nový Bydžov Superior
178 Wilda Libor wilda 1981 Janovice CBQOV Nenávist IV.
179 Gazda Marek Maro 1977 Bohumín Norco
180 Kopecký Lukáš Lukáš 1988 Pustějov Kona hooss deluxe
181 Beníček Jakub Prasistent 1985 Těšetice STS prasata Trek
182 Byrtus Marek Bossprase 1987 Luběnice STS prasata Author
183 Šnajdr Pavel Pavel 1988 Luběnice STS prasata Scott
184 Frous Václav Vašek 1977 Nový Jičín Canyon
185 Backa Michal Viper 1981 Nový Jičín Canyon
186 Kubíček Martin MartinXC 1964 Lelekovice Sworks Stumpjumper
187 Kubíčková Simona Simča 1974 Lelekovice Specialized Saphire
188 Kudlička Aleš A.L.I. 1987 Vyškov SUP
189 Tomeš Radek Profesóre 1990 Vyškov Cube
190 Daněk Petr Daněku 1984 Vyškov - Předměstí SUP
191 Dostalík Tomáš kousalik 1989 Opatovice nad Labem Canyon
192 Mrázek Tomáš Tonda 1977 Brušperk Focus
193 Smíšek Aleš Aleš 1967 Korouhev Scott
194 Mikuláš Ladislav Laďa 1975 Věstoňovice Lapierre
195 Mikuláš Petr Peťa 1977 Hostákov merida
196 Břemek Michal MB 1995 Hlučín Superior
197 Gilar Přemysl PG 1983 Štramberk merida
198 Šproch Vladimír JájaPop 1966 Příbor Vautron
199 Mihály Michal Drak 1966 Boskovice Cannondale
200 Slívka Roman Rae 1985 Polanka nad Odrou Orbea
201 Hajdušek Pavel PAYA 1979 Jesenice Trek
202 Hýl Rostislav Rosťa 1991 Petřvald CTM
203 Bár Vítězslav Barošek 1971 Závišice Superior
204 Trpišovský Martin Trpo 1987 Ropice Specialized
205 Kubiczek Zdeněk Zdenouš 1969 Pstruží Orbea
206 Piasecki Paweł Piasek PL 1982 Bielsko-Biała KS Kandahar Merida
207 Mičulková Jitka Jitula 1979 Nový Jičín MRX
208 Stančík Michal Michal 1994 Trojanovice Stars Hollow Focus
209 Piętoňová Kateřina Kejtí 1992 Trojanovice Stars Hollow Spyder
210 Šimon Jan Šimek 1989 Chrudim Ghost
211 Mrázek Michal Mrazík 1979 Praha RB
212 Nebes František Fr 1979 Chodouň RB
213 Nebes Vojtěch Woyta 1977 Praha GT
214 Nebes Vojtěch Vojta 2007 Praha Rockrider
215 Štěpánek David Dejf 1979 Praha Norco
216 Jelínek Lukáš Lukáš 1980 Praha Santa Cruz
217 Kočvárek Pavel Pája 1978 Brno Canyon
218 Jiříček Dušan Babičák 1963 Babice nad Svitavou Specialized
219 Kovařík Jaroslav Jaroslávek 1956 Brno Canyon
220 Železný Zdeněk Ferum 1978 Brno Scott
221 Ostrý Svatopluk Svaťa 1976 České Budějovice SCOTT
222 Štverák Daniel DandyS 1979 Suchdol nad Odrou Jendova tretra rockrider
223 Galetka Tomáš Galetič 1993 Ostrava Jendova tretra Trek
224 Hejník Jan Jenda 1980 Holešov Jendova tretra Rockrider
225 Paulíny Juraj Juraj 1969 Český Těšín SUP
226 Paulíny Kateřina Katka 1973 Český Těšín SUP
227 Filgas Vlastimil Vlasta 1987 Kopřivnice RB
228 Rydvan František Francisco 1948 Frydek-Mistek Orbea
229 Válek Zdeněk Zdena 1965 Pražmo SUP
230 Novák Petr Novas 1977 Brno Cannondale Scalpel
231 Strakoš Přemysl Kumštýř 1988 Příbor Trek
232 Gajdušek Miroslav Míra 1982 Závišice Merida
233 Holub Jaroslav Jarin 1985 Koprivnice Radon
234 Růžička Jan Růža 1975 Nový Malín Superior
235 Šídlová Věra Věrka 1983 Praha Scott
236 Němčicová Adéla Aduš 2006 Havířov Bludovice Ghost
237 Záškodný Otakar Otakar 1966 Frýdlant n.Ostr. Merida
238 Jureček Radek Radek 1974 Markvartovice Canyon
239 Kučera Radim Kuča 1975 Markvartovice Scott
240 Frýbl Jan Honza 1978 Jindřichův Hradec MTB JIŽNÍ SVAH Scott
241 Brzobohatý Jiří Kuře 1976 Jindřichův Hradec MTB JIŽNÍ SVAH Scott
242 Hyvnar Martin Martin 1975 Závišice Merida
243 Rymel Adrián Adrián 1975 Zásmuky Norco
244 Kvěch Jan Honza 2000 Prkošín The best
245 Procházka Tomáš Tomáš 1976 Jablůnka Author
246 Kovář Vladimír Komprž 1968 Studénka Author
247 Kriho Jozef Pepe 1966 Vělopolí MRX
Celkem: 197